اگر دچار رسوب گرفتگی در رگهای بدن شده اید، نیازی به عمل قلب باز وجود ندارد . زیرا گرفتگی رگها پس از این ، شما را آزار نخواهد داد . فقط کافی است ، روزی نصف استکان ( معادل 30cc) از این شربت غلیظ و طبیعی میل نمایید ؛ تا به کلی برطرف گردد .

طرز تهیه :

تعداد 30 حبه سیر را پوست گرفته همراه با 5 عدد لیموترش  با پوست که قبلا هستههای آن را گرفته اید ، در هم زن ( میکسر ) بریزید . پس از آن که همه  محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید

( نکته ی مهم : فقط و فقط ، یک بار جوش بخورد ) .

پس از سرد شدن ، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچالنگهداری کنید .

مصرف :

همانطور که قبلانیز گفته شد ، روزانه نصف استکان از این مایع به اختیار خودتان قبل یا بعد از غذاهای اصلی میل نمایید . پس از سپری شدن سه هفته از مصرف مداوم این عصاره ی طبیعی ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمس است. تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کم و سنگینی گوش به حالت عادی خودباز خواهد گشت .

به یاد داشته باشید  بعد از مصرف یک دوره سه هفته ای ، شما باید هشت  روز استراحت کرده و سپس دومین دوره مصرف سه هفته ای را اجرا کنید . به این ترتیب یک موفقیت موثر ایجاد می شود. این دوره درمان ، ارزان ، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد .

ضمنا با خوردن این مایع ، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد.

خواص شربت :

نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش ، کاملا خود را پس از مصرف این مایع ، نشان می دهند. افرادی که رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل ( LDL )  کلسترل خون دارند ، می توانند شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند . به فعالیت های بدنی و ورزش بپردازند ، زیرا انسداد رگهای آنها ، ازبین رفته است .

همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان  داشته و یا جرم دندان دارند ، مفید است. در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید ، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید .