عصاره سیر و لیمو ترش نسخه شفا بخش

اگر دچار رسوب گرفتگی در رگهای بدن شده اید، نیازی به عمل قلب باز وجود ندارد . زیرا گرفتگی رگها پس از این ، شما را آزار نخواهد داد . فقط کافی است ، روزی نصف استکان ( معادل 30cc) از این شربت غلیظ و طبیعی میل نمایید ؛ تا به کلی برطرف گردد .

طرز تهیه :

تعداد 30 حبه سیر را پوست گرفته همراه با 5 عدد لیموترش  با پوست که قبلا هستههای آن را گرفته اید ، در هم زن ( میکسر ) بریزید . پس از آن که همه  محتویات در میکسر له شد با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید

( نکته ی مهم : فقط و فقط ، یک بار جوش بخورد ) .

پس از سرد شدن ، آن را از صافی رد نموده و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچالنگهداری کنید .

مصرف :

همانطورکه قبلانیز گفته شد ، روزانه نصف استکان از این مایع به اختیار خودتان قبلیا بعد از غذاهای اصلی میل نمایید . پس از سپری شدن سه هفته از مصرف مداوماین عصاره ی طبیعی ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجود بدنتان قابل لمساست. تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر عوارض آنها به عنوان مثال دید کمو سنگینی گوش به حالت عادی خودباز خواهد گشت .

به یاد داشته باشید  بعد از مصرف یک دوره سه هفته ای ، شما باید هشت  روز استراحت کرده و سپس دومین دوره مصرف سه هفته ای را اجرا کنید . به این ترتیب یک موفقیت موثر ایجاد می شود. این دوره درمان ، ارزان ، موثر و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کرد .

ضمنا با خوردن این مایع ، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را حس نخواهد کرد.

خواص شربت :

نیروهای شفا بخش سیر و لیموترش ، کاملا خود را پس از مصرف این مایع ، نشان می دهند. افرادی که رگ های آنها رسوب گرفتگی دارد و یا این که مشکل ( LDL )  کلسترل خون دارند ، می توانند شبها بدون پریشانی خاطر خواب راحت و آسوده ای داشته باشند . به فعالیت های بدنی و ورزش بپردازند ، زیرا انسداد رگهای آنها ، ازبین رفته است .

همچنین مصرف این عصاره را برای کسانی که سایش دندان  داشته و یا جرم دندان دارند ، مفید است. در آخر توصیه می کنیم برای اینکه سیر را پوست بکنید ، در کاسه ای آب ریخته و پس از آن پوست سیر را به راحتی از آن جدا کنید .

 

/ 4 نظر / 7 بازدید
دائی اصغر

با سلام منبع و ماخذ این مطلب را معرفی نکردید

anjomansarrafan

اين مطلب زيبا تر از ان است كه واقيت داشته باشد

ياسين

سلام وبلاگ جالبي داريد ممنون ميشم اگر منبع اين نسخه شفابخشو معرفي كنيد